Rothenberger.antprofitools.cz
REMS akcia

VÍTEJTE V ROTHENBERGERU!

Srdečně Vás vítáme v našem světě nářadí a strojů určených pro práci s trubkami.

S více než 6.000 produkty nabízíme největší produktový sortiment ve své branži. Naši partneři z oblasti řemesel, obchodu a průmyslu u nás navíc najdou vše potřebnéna jednom místě.
Ale není to jen kvantita, která z nás dělá vhodného partnera pro Vaši práci: více než 200 patentů a certifikátů, stejně jako vysoká míra vlastní produkce jsou důkazem vysoké jakosti a kvality našich výrobků. Naším cílem je usnadnit každodenní práce profesionálním řemeslníkům tak, aby byli schopni v co nejkratším čase podat co nejlepší výsledky. Nároky jsou velké a je třebajim znovu dostát každý den. 
Více než 60 let je ROTHENBERGER garantem kvalitního,plnohodnotného a technicky náročného nářadía strojů. Naše produkty jsou po celém světě používány profesionálními řemeslníky z oblastí sanity, vytápění, klima, chlazení, plynu či životního prostředí.Více než 1.700 zaměstnanců skupiny ROTHENBERGER vyvine a vyprodukuje v 50 pobočkách a 17 továrnách ročně kolem 28 milionů kusů nářadí, jež je dále distribuováno do 90 zemí celého světa.JEDNOU ROTHENBERGER,NAVŽDY ROTHENBERGER.

Děláme vše pro to, abyste s našimi produktybyli stále spokojeni.

Známe dobré důvody pro to, proč se můžete s klidným svědomím znovu a znovu rozhodovat pro práci s našimi stroji a nářadím: Náš plnohodnotný sortiment nabízí vše potřebné pro profesionální práci – ručním nářadím počínaje, komunálními čisticími vozy konče. ,,MADE BY ROTHENBERGER“ není jen fráze - podíl naší vlastní produkce se pohybuje trvale na úrovni 60%.Inženýři a technici neustále rozvíjejí náš sortiment a obohacují branži inovativními výrobky a technologiemi, jakoje např. CFT® – Constant Force Technology pro konstantní axiální lisovací sílu při výrobě spolehlivých lisovaných spojů. Nářadí a stroje naší značky jsou zhotovovány v 17 továrnách umístěných po celém světě, včetně vlastní kovárny ve španělském Abadianu.
Za prvotřídní produkty vděčíme znalostem našich odborníků

Vaše schopnosti Vám zajistí lepší budoucnost

Pro náš úspěch je rozhodující vývoj technologicky vý-jimečných produktů i odpovídající kvalifikace našich zaměstnanců a uživatelů. Proto bude naše společnost iv budoucnu nezávisle na dalším vývoji tržních podmínek považovat za středobod svého podnikání aktivity rozvíjející kompetence a podporující inovaci. Zapojte se doTOOLS FOR LIFE!

Voda, energie a vzdělání pro celý svět.

V roce 2008 založil Dr. Helmut Rothenberger veřejně prospěšnou nadaci TOOLS FOR LIFE. Jejím posláním je zaopatřit zejména chudší části Země hmotnými zdroji jako voda a energie, ale také nehmotnými zdroji jako vzdělání,školení a koučování. Podpořte aktivity TOOLS FOR LIFE a přispějte na některý z udržitelných projektů. Více informací naleznete na www.toolsforlife-foundation.com 


E-mail Facebook Instagram Linked In